Serie A: A Napoli és az Inter bajnokija is szerepel a hétvége "tuti" tippjei között

Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Póczik Dávid 2022. november 12., szombat 11:28
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Szerző: Póczik Dávid 2022. november 12., szombat 11:28

Szombaton a listavezető Napoli az Udinesét látja vendégül. A házigazda ugyan kicsit megszenvedett az Empolival, de végül hozta a kötelezőt. A friuliai alakulat a parádés kezdés után némiképp visszaesett, régen nyert már. Ma a hazaiak sikerét várjuk, az ázsiai -1 1,75 felett jár – ez egy próbát megér!

Szombaton este Bolognába látogat a Sassuolo. Az elmúlt időszakban a piros-kékek otthon hozták a meccseiket, a zöldek viszont botladoznak. Ma a gólváltást favorizáljuk, amelynek szorzója 1.65 körül mozog.

Vasárnap ebédidőben az Inter Bergamóban lép pályára. A kék-feketék csatájától remek meccset várunk, és ennek megfelelően az az érzésünk, hogy mindkét háló megzörren majd! Ha így lesz, akkor pénzünk 1.55-szörösét vehetjük fel!

Sok sikert és kellemes pihenést kíván a www.tipplap.hu csapata!

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Aczél távozott
A PMFC vezetősége közös megegyezéssel szerződést bontott Aczél Zoltánnal.
Légiósok
Van jobb is Kerkeznél?
Komoly dilemmát jelenthet a Liverpoolnak, melyik célpontot válasszák balhátvéd-poszton. Van jobb Kerkez Milosnál?
Paks
Bognár György
A Paks hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Bognár György vezetőedzővel.
Tovább az összes átigazoláshoz