Ronaldoékra teljes elszigeteltség vár - május elején kezdődhetnek az edzések

Az olasz labdarúgó-élvonal csapataira elszigeteltség vár, ha május 4-én elkezdhetik a felkészülést a bajnokság folytatására.
Privacsek András 2020. április 15., szerda 21:19
Az olasz labdarúgó-élvonal csapataira elszigeteltség vár, ha május 4-én elkezdhetik a felkészülést a bajnokság folytatására.
Szerző: Privacsek András 2020. április 15., szerda 21:19

Az olasz szövetség (FIGC) orvosi bizottsága által kidolgozott iránymutatások között szerepel, hogy a csapatoknak elszigetelt körülmények között edzőtáborba kell vonulniuk. A játékosok, a szakmai stábok és a háttérstábok tagjai közül is csak azok tarthatnak a csapatukkal, akiknek negatív lett a koronavírus-tesztje az indulás előtti 96 órában.

A Serie A mostani idénye március 9. óta szünetel, és még 12 teljes forduló van hátra belőle. A bajnokságot május 31-én szeretnék újrakezdeni és július 12-ig befejezni. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.         A ChatGPT megkérdezése
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz