Légiósok: Nagy Ádámmal a kezdőben nyert rangadót a Bologna - videó

A Nagy Ádámot is soraiban tudó Bologna két góllal küldte haza a rivális Genoa csapatát az olasz bajnokság 26. fordulójában.
Csakfoci Admin 2018. február 24., szombat 20:13
A Nagy Ádámot is soraiban tudó Bologna két góllal küldte haza a rivális Genoa csapatát az olasz bajnokság 26. fordulójában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 24., szombat 20:13

A Bologna hazai pályán fogadta a tabellarivális Genoa csapatát a Serie A 26. fordulójában. Hosszabb idő után Nagy Ádám kezdőként lépett pályára a meccsen, a magyar válogatott középpályás 77 percet játszott, s lecseréléséig végig hasznosan futballozott. A találkozó első félideje gól nélküli döntetlent hozott, s jobbára csak mezőnyjáték folyt a pályán (0-0).

A második félidőre a hazaiak megemberelték magukat, előbb a 49. percben Destro volt eredményes, aki közvetlen közelről kotorta be a labdát a kapuba (1-0). A 72. minutumban a Bologna kétgólosra növelte előnyét – egy hatalmas genoai védelmi hibát kihasználva Destro indult meg a bal oldalt, majd önzetlenül Fallettinek passzolt, akinek már csak be kellett passzolnia a labdát az üres kapuba (2-0).

Serie A, 26. forduló

Bologna – Genoa 2-0 (Destro 49., Falletti 72.)

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Komáromit 3 NB I-es klub akarja
Komáromi György iránt több NB I-es klub, köztük a Puskás Akadémia, a DVTK és a DVSC is érdeklődik, miután külföldi ajánlata ellenére valószínűleg hazatér Magyarországra. (nso.hu)
Szentlőrinc
Szerb–magyar középpályás érkezett
A 22 éves szerb–magyar középpályás, Aleksandar Rac az NK Tolmintól érkezett az NB II-es Szentlőrinchez.
MTK
Hosszabbítás és kölcsönadás
Kovács Mátyás szerződést hosszabbított az MTK-val, és az idényt kölcsönben az FC Košicénél tölti.
Tovább az összes átigazoláshoz