Az új edzővel együtt Szoboszlai is érkezhet a sztárcsapathoz

Olasz sajtóhírek szerint az RB Salzburg magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik az AC Milan csapatában köthet ki a nyáron.
Csakfoci Admin 2020. március 18., szerda 16:01
Olasz sajtóhírek szerint az RB Salzburg magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik az AC Milan csapatában köthet ki a nyáron.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 18., szerda 16:01

Az elmúlt időszakban számos topligában szereplő olasz és angol klubokkal hozták szóba az RB Salzburg 19 éves magyar válogatott középpályását, Szoboszlai Dominikot. Legutóbb az olasz élvonalban 2. helyen álló Lazio érdeklődéséről lehetett hallani a nemzetközi sajtóban.

A Calciomercato információi szerint az AC Milan is beszállt Szoboszlai megszerzésért folytatott versenybe. Az átigazolásokra szakosodott portál szerint

a fiatal magyar játékos tökéletesen beleillene a piros-feketék játékospolitikájába, és ez Ralf Ragnick esetleges érkezésével még elképzelhetőbb lehet.

A mértékadónak számító Transfermarkt 15 millió euróra taksálja Szoboszlait, akinek a szerződése 2022 nyaráig érvényes a salzburgiaknál.

Szoboszlai 2018 nyara óta tartozik a Salzburg első csapatához, és tavaly 18 évesen debütálhatott a Bajnokok Ligájában. A szezonban összesen 29 tétmeccsen lépett pályára, 4 gólt szerzett, és 7 gólpasszt jegyzett. A nemzetközi kupaporondon is letette a névjegyét - a BL-ben 5 mérkőzésen 1 gól és ugyanennyi gólpassz fűződik a nevéhez, míg az EL-ben 2 találkozón 1 asszisztot osztott ki.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
DVSC
Támadó jött Svájcból
Újabb légiós szerződtetését jelentette be szombat délelőtt a DVSC: a 24 éves Dejan Djokic a svájci élvonalban szereplő FC Sion együttesétől érkezett a cívisvárosba.
Tovább az összes átigazoláshoz