A nápolyi futballszurkolókat kitiltotta Torino városi tanácsa a jövő hétvégi, Juventus elleni rangadóról. A vendégszektor bezárását pénteken azzal indokolta a városvezetés, hogy így kívánja elkerülni a rendbontásokat.
A mostani döntés nem új keletű, ugyanis az előző szezonban mindkét város biztonsági bizottsága hasonlóképpen határozott, azaz akkor egyik rangadón sem lehettek jelen vendégdrukkerek.
Gonzalo Higuainnak, a címvédő és listavezető Juventus csatárának ez lesz az első meccse egykori csapata ellen, miután nyáron 90 millió euróért a Napolitól a torinóiakhoz igazolt. Az üzletet követően dühös nápolyi fanatikusok elégették a 28 éves argentin támadó mezét.
A találkozót jövő hét szombaton rendezik. (MTI)
Átigazolások
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.
BVSC-Zugló
Változás
Korábban a BVSC arról számolt be, hogy többek között Anistratenko Ivan is marad a klub kötelékében, ám a litván másodosztályú Ekranas most bejelentette érkezését.