Az olasz bajnokság hetedik fordulójában a Juventus 3-0-ra nyert az Empoli otthonában. Dybala egyszer, míg Higuain kétszer volt eredményes.
A Serie A állása - kattints!
A Juventus a második félidő közepén öt perc alatt lerendezte az Empoli elleni idegenbeli bajnokiját. Előbb Paulo Dybala talált be, majd Gonzalo Higuain duplázott villámgyorsan.
Az olasz sajtó egyszerűen csak "Dybainnak" nevezi az egyre ellenállhatatlanabb csatárduót.
Átigazolások
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.