Dani Alves távozik
Dani Alves, a Juventus brazil válogatott labdarúgója megerősítette a korábbi sajtóértesüléseket, miszerint távozik a klubtól.
Szeretnék mindent megköszönni a Juventus szurkolóinak, a csapattársaknak és a klubnak is. Ma véget ér a köztünk lévő kapcsolat
- írta Instagram-oldalán a 34 éves védő, aki a múlt nyáron ingyen került Barcelonából az idén BL-döntős olasz együtteshez.
Alves az elmúlt szezonban összesen 33 összecsapáson lépett pályára a torinói csapat színeiben, hat gólt szerzett, s olasz bajnoki címet, valamint kupagyőzelmet ünnepelhetett a gárdával.
A rutinos hátvéd egybehangzó sajtóinformációk szerint a Manchester Citynél folytatja pályafutását.
(mti)
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.