"Higuain még nálam is kövérebb" - beszólt a korábbi világsztár

Prosinecki nem kímélte a Juve új csatárát.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 11., csütörtök 19:41
Prosinecki nem kímélte a Juve új csatárát.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 11., csütörtök 19:41

Robert Prosinecki, a korábbi klasszis horvát középpályás nyilatkozott az argentin támadóról a Jutarnji List hasábjain. Higuain komoly kritikákat kapott a szurkolóktól, mert bemutatkozó meccsén nem épp úgy nézett ki, mint aki kirobbanó erőben van, sokak szerint túlsúllyal küzd – Prosinecki is így látja.

Sokkolt, amikor láttam Higuaint a West Ham ellen. Komolyan mondom, még nálam is kövérebb! Hihetetlen, hogy 94 millió eurót fizettek érte, de úgy érkezett meg, mint egy kismalac! El tudom képzelni, Allegri mennyire megdöbbenhetett, azok után, hogy ennyit küzdött a leigazolásáért… De biztos vagyok benne, hogy hamar formába fogja hozni.

Prosinecki ugyan a vételárat pontatlanul említette, hiszen az argentin csatárért „mindössze” 90 milliót fizetett a torinói csapat, azonban az előző szezonban 42 meccsen 38-szor betaláló Higuain valóban nincs túl jó fizikai állapotban.
A Real Madrid és a Barcelona korábbi horvát klasszisa kitért a Manchesterbe igazoló Zlatan Ibrahimovicra is, akről jobb véleménye van, mint Higuainról.

Harminc gólt fog szerezni a szezonban, és legendává válik Manchesterben. Épp ahogy a bemutatkozó nyilatkozatában megjósolta.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ajka
Két játékos távozhat
Az NSO értesülései szerint az Ajka beadta nevezését az NB II következő szezonjára, de Nikola Pantovics és Tajthy Tamás távozhat a klubtól.
Sepsi OSK
Sigér maradhat
A klub elnöke, Diószegi László a Sepsi Rádiónak elmondta, Sigér Dávid a kiesés ellenére maradna a csapatnál.
Kisvárda/Kecskemét
Rutinos középpályás érkezett a Kisvárdához
Nagy Krisztián az NB I-be feljutó Kisvárdához igazolt a Kecskeméttől. A transzfer részeként Czékus Ádám a KTE-hez került - írta a kisvardafc.hu.
Tovább az összes átigazoláshoz