"Az életemért harcolok" - Cristiano Ronaldo édesanyjánál mellrákot diagnosztizáltak

A portugál támadó édesanyjának melléből 2007-ben már eltávolítottak egy daganatot, ám most újra súlyos beteg. Dolores Aveirót nemrégiben megoperálták Madridban, sugárkezeléseket kap.
Nyikes Zoltán 2019. február 8., péntek 18:15
A portugál támadó édesanyjának melléből 2007-ben már eltávolítottak egy daganatot, ám most újra súlyos beteg. Dolores Aveirót nemrégiben megoperálták Madridban, sugárkezeléseket kap.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. február 8., péntek 18:15

Szörnyű hírről számolt be a Mirror Cristiano Ronaldo édesanyjával kapcsolatban: Dolores Aveirónál mellrákot állapítottak meg az orvosok.

A cikkből kiderül, hogy a portugál sztár édesanyjánál még 2007-ben eltávolítottak a melléből egy daganatot és szerencsésen felépült, ám most újra súlyosan beteg miután kiújult a daganat.

A 64 éves asszony még azelőtt nyilatkozott egy portugál televíziónak, hogy elutazott volna Olaszországba megünnepelni a Juventus-támadó 34. születésnapját, ami keddre esett. Dolores az interjúban elismerte, hogy nemrégiben egy madridi kórházban átesett egy műtéten.

Megoperálták Madridban a másik mellemet, sugárkezelést kapok, most az életemért harcolok – nyilatkozta az ötszörös aranylabdás klasszis édesanyja.

Cristiano Ronaldo 2009-ben, még a Manchester United játékosaként 100 ezer fontot, azaz nagyjából 36 millió forintot adományozott annak a kórháznak, ami megmentette édesanyja életét.

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz