Balogh Norbert kezdő volt a Juventus ellen, mégsem örülhetett - videó

Egy öngóllal győzött a bajnok, győzött a Napoli is.
Mokány Lajos 2016. szeptember 24., szombat 18:08
Egy öngóllal győzött a bajnok, győzött a Napoli is.
Szerző: Mokány Lajos 2016. szeptember 24., szombat 18:08

Balogh Norbert a kezdőcsapatban, Sallai Roland a kispadon kapott helyet a Palermóban. A fiatal magyar támadó két alkalommal is ígéretes labdát kapott, de nem volt túl sikeres a Juve neves védői mellett.

A Palermo fordulás után került hátrányba, Goldaniga öngólja után, amelyet Dani Alves "készített" elő.

Balogh végül egyórányi lehetőséget kapott, utána lecserélték, Sallai ezúttal nem kapott lehetőséget, a Juventus végül megőrizte előnyét.

A Napoli is nyert, 2-0-ra, a nápolyiak már az első félidőben döntöttek: Gabbiadini (24. p.), és Hamsik (39.) találatai után.

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz