Az olasz foci első embere: Júliusig vagy augusztusig is eltarthat a bajnokság

Az Olasz Labdarúgó Szövetség elnöke kitart a bajnokság befejezése mellett, akár annak az árán is, hogy még júliusban vagy augusztusban is tartson a szezon.
Csakfoci Admin 2020. március 26., csütörtök 22:23
Az Olasz Labdarúgó Szövetség elnöke kitart a bajnokság befejezése mellett, akár annak az árán is, hogy még júliusban vagy augusztusban is tartson a szezon.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 26., csütörtök 22:23

- Nem adom fel könnyedén - idézi Gabriele Gravina elnököt a The Guardian. - Ameddig van rá esély, bízok a bajnokság folytatásában. Tudom, hogy most még korai dátumokról beszélni, de pozitívan kell gondolkoznunk, és az olaszok egészsége miatt is bízunk benne, hogy minél hamarabb vége lesz ennek a helyzetnek.

Olaszországban március 9. óta szünetelnek a sportesemények, a koronavírus-járványban már több mint 7500 ember vesztette életét az országban. A bajnokságból még 12 forduló van hátra, ezek lejátszásához az elnök szerint 45-60 napra lenne szükség.

- Ha júliusban és augusztusban lesz erre lehetőségünk, akkor az a megfelelő időpont - mondta az Gravina, aki hozzátette, amennyiben nem marad idejük az összes hátralevő bajnoki lejátszására, rájátszásos rendszerben fejeznék be a szezont. - Ez most még csak amolyan mentőcsónak lenne, de a jövőre nézve is érdekes lehet, hiszen még nagyobb érdeklődést hozhatna a Serie A-nak.

Átigazolások
Liverpool/Real Madrid
Szoboszlait nem engednék
A Team Talk szerint ha a Real Madrid be is jelentkezne Szoboszlai Dominikért, a Liverpool biztos, hogy nem engedné el egyik legjobbját.
ZTE
Újabb kiszemelt?
Az osztrák LASK amatőrcsapatánál szereplő, a harmadik vonalban 15 bajnokin 11 gólt és 7 gólpasszt jegyző Queyrell Tchicamboud edzett együtt a csapattal szerdán. (NSO)
Fradi
Keane még mindig képben
Gera Zoltán ex-csapattársa, a korábban a Tottenhamet is erősített Bobby Zamora kardoskodott Robbie Keane hosszú távú kinevezése mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz