30 napja van az AS Romának, különben elbukják az új stadiont

Az olasz főváros tanácsa nem támogatta az AS Roma új labdarúgó-stadionjának megépítését.
Mokány Lajos 2017. február 3., péntek 6:30
Az olasz főváros tanácsa nem támogatta az AS Roma új labdarúgó-stadionjának megépítését.
Szerző: Mokány Lajos 2017. február 3., péntek 6:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A városvezetés csütörtökön azért utasította el az 1,6 milliárd euróra tervezett projektet, mert a területet körülölelő utak biztonságát, a kevés parkolási lehetőséget, a közösségi közlekedés minőségét és a vízvezeték-hálózatot kifogásolja.

A klub és a létesítmény tervezői most harminc napot kaptak, hogy a kifogásolt problémákra megoldást találjanak.

Az AS Roma először 2014 márciusában mutatta be új stadionja terveit, s akkor úgy számoltak, hogy a 2016-17-es szezonra elkészül. A létesítményt, amelyet a Colosseum ihletett, 52 500 néző befogadására tervezték, de 60 ezresre bővíthető lenne.

Az AS Roma jelenleg közösen használja a 72 ezer férőhelyes Olimpiai Stadion városi riválisával, az SS Lazióval. (MTI)

 
Átigazolások
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.
Nyíregyháza
Dreskovic sem marad
A 28 éves montenegrói válogatott védő, Meldin Dreskovic a tavaszi szezonra érkezett kölcsönben a Nyíregyházához, 14 bajnokin 1 gólt szerzett. Most visszatért a Bundesliga 2-es Darmstadthoz.
Tovább az összes átigazoláshoz