Fotó: MTI

Német-magyar: A Csakfoci-olvasók nem sok jóra számítanak az NL-nyitányon - íme, a végeredmény

A Csakfoci-olvasók nagy többsége szerint a magyar válogatott vereséget szenved Németországban szombat este.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 7., szombat 14:44
Fotó: MTI
A Csakfoci-olvasók nagy többsége szerint a magyar válogatott vereséget szenved Németországban szombat este.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 7., szombat 14:44

A magyar válogatott szombaton 20.45-től, a németországi Düsseldorfban kezdi meg szereplését a Nemzetek Ligájában, a mieink az Európa-bajnokságon elszenvedett 2-0-s vereséget követően szűk három hónapon belül másodszor találkoznak a Nationalelffel. Marco Rossi csapata a folytatásban kedden, Bosznia-Hercegovina ellen mérkőzik meg a Puskás Arénában.

A közelgő, németek elleni NL-párharc kapcsán a Csakfoci arra volt kíváncsi az olvasók körében, hogy szerintük milyen eredményt érünk el Julian Nagelsmann csapata ellen szombat este.

Nagy többséggel, egészen pontosan 54 százalékkal végzett az élen az az eshetőség, hogy az Eb-hez hasonlóan ismét vereséget szenved a magyar csapat a németek ellen. Jócskán elmaradt a második opció, mindössze a voksolók 31 százaléka szerint ikszelünk Düsseldorfban a hazaiakkal, míg csupán 15 százalék vélekedett úgy, hogy a mieink idegenben diadalmaskodnak Németország ellen, ahogy tették ezt két évvel ezelőtt.

Olvastad már?
NL: Megvan, hogyan állítanák fel a Szalai és Lang nélküli magyar válogatott védelmét a szurkolók – így kezdenének a németek ellen
Az Orbán, Dárdai, Balogh hármasnak szavaznának bizalmat a Csakfoci-olvasók a védelemben.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/DVSC
Így alakult Szűcs helyzete
Az NSO szerint az FTC kifizette volna a Szűcs Tamás debreceni szerződésében szereplő kivásárlási árat, de a középpályás inkább a hosszabbítás mellett döntött.
Újpest / Puskás Akadémia
Válogatott védő a célkeresztben
A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia cseh válogatott védője, Patrizio Stronati neve Újpesten is komolyabban felmerült.
Diósgyőr
Gera megy, Kastrati jött
Az Iránba tartó Gera Dániel elhagyta a DVTK edzőborát. A Diósgyőr már igazolt is a helyére, és bejelentették az Újpesttel MK-t nyert Lirim Kastrati megszerzését.
Tovább az összes átigazoláshoz