Fotó: facebook.com/rbleipzig
A Leipzig 3-2-re nyert és továbbjutott a Wehen Wiesbaden otthonában a Német Kupa 1. fordulójában.
A mérkőzés nem feltétlenül a lipcseiek győzelme, sokkal inkább Gulácsi Péter visszatérése miatt marad emlékezetes. A magyar válogatott kapusa 357 nap után védhetett újra tétmeccsen.
Gulácsi tavaly októberben a Celtic elleni BL-mérkőzésen szenvedett térdszalag-szakadást, amely után megműtötték és csaknem egy évet ki kellett hagynia.
Olvastad már?
Gulácsi ugyan visszatérhet, de az edzője lehűtötte a kedélyeket: Nem ő lesz a Leipzig első számú kapusa
A magyar válogatott kapus rendszeres játéklehetőségének esélye jelenleg a nullához közelít - írja elemzésében az rblive.de honlap.
Elolvasom
Átigazolások
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.
BVSC-Zugló
Babós marad
Bár a klubok még nem jelentették be, információink szerint Babós Levente továbbra is a BVSC-Zugló kölcsönjátékosa lesz erre az idényre is az Újpesttől.