Sallai Roland szeptember után először volt a kezdőcsapat tagja a Freiburgnál, amely a magyar támadó helyére az 56. percben beállt Schade góljával győzött 2-1-re a Bayer Leverkusen elleni vasárnapi bajnokin.
Bundesliga, 17. forduló:
Freiburg – Bayer Leverkusen 2-1 (Grifo 33. – 11-esből, Schade 84., ill. Aránguiz 46.)
Később:
17:30: 1. FC Köln – VfB Stuttgart
Olvastad már?
Légiósok: "Attól, hogy Sallai nem játszik annyit, még nagyon jó futballista" - ezért szorult ki a csapatból edzője szerint
Sérülése miatt is nehezebb idényt fut egyelőre Sallai Roland a Freiburgban, amelynek az előző szezonban meghatározó tagja volt. Edzője, Christian Streich szerint időre van szüksége a magyar támadónak, hogy újra formába lendüljön.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Tóth Alex
Sajtóhírek szerint több topcsapat is figyeli Tóth Alexet, a Csakfoci pedig úgy értesült, hogy a Fradi-játékos átigazolási díja akár 15 millió euró is lehet, de a pletykákkal ellentétben a Juventus nem érdeklődött iránta.
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.