Markus Gisdol lett a Hamburg új vezetőedzője.
Vasárnap, 2017 nyaráig a 47 éves Markus Gisdolt nevezték ki a Hamburg új vezetőedzőjének. A szakember a hétvégén menesztett Bruno Labbadiát váltja a kispadon, rövid távú szerződést kötve a kikötővárosi egyesülettel.
Gisdol legutóbb, 2013 és 2015 között a Hoffenheim gárdáját irányította – korábban a Schalkénál is dolgozott többek között –, egy 9. és egy 8. hely fűződött a nevéhez a klubnál, ahonnan tavaly októberben menesztették.
Ő a HSV kilencedik vezetőedzője az utóbbi öt évben, hétfőn mutatják be hivatalosan is.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Yaakobishvili hosszabbított
Hosszabbított a Barcelona magyar kapustehetsége – Yaakobishvili Áron 2028-ig marad a katalánoknál.

Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.

Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.