Német lapinformációk szerint mégis előfordulhat, hogy a magyar játékos végül a Bundesliga-csapatnál köt ki. Ez az oka.
Leroy Sané, a Schalke saját nevelésű 20 éves játékosának a távozása egyre komolyabban téma, Robben sérülése után most a Bayern München is szeretné megszerezni a játékost.
A német fussballinfo.net szerint ha Sané eligazol, a gelsenkircheni együttes a pénz egy részét szélsőre fogja költeni. A első szám kiszemelt a cikk szerint Dusan Tadics, ő azonban a Southamptonban kifejezetten magas fizetésért játszik, amiből ha nem enged, túl sokba kerülne a német csapatnak.
Így jön szóba Dzsudzsák Balázs, akinek a lehetséges érkezését ugyan korábban cáfolták a csapatnál, viszont ha erre a posztra szeretne igazolni a Schalke, akkor a német portál szerint a magyar válogatott csapatkapitánya kiválóan illeszkedne a Schalke csapatába.
Neked ajánljuk
Átigazolások

MTK
Molnár klubot válthat
Úgy tudjuk, az MTK és a lengyel Cracovia szóban megegyezett Molnár Rajmund átigazolásáról, a transzferre már csak a 22 éves szélsőnek kell rábólintania.

Újpest
Milan Tucic
Bár Lorenzo Lepore szerint a Spartak Trnava kölcsönszerződéssel, vételi opcióval próbálta megszerezni Milan Tucicot, valójában nem érkezett megkeresés az Újpest-csatár iránt. (Lila Sector)

PMFC
Olasz sztárklubhoz igazolt a tehetség
A játékost képviselő CMG menedzseriroda és a PMFC is beszámolt arról, hogy az U17-es magyar válogatott és a pécsiek tehetséges kapusa, Kilvinger Levente az AS Roma utánpótlásába igazolt.