Bundesliga: Sallai gólját elvette a VAR, Schäferék nyerték a berlini rangadót - eredmények, videók

Schäfer András a 70. percben lépett pályára az Union Berlin csapatában, amely 3-1-s győzelmet aratott a Hertha BSC ellen a Bundesliga első fordulójában. A Freiburg is győzelemmel indított, Sallai Roland gólt is szerzett, azonban a magyar támadó gólját les miatt érvénytelenítette a VAR.
Póczik Dávid 2022. augusztus 6., szombat 17:51
Szerző: Póczik Dávid 2022. augusztus 6., szombat 17:51

Bundesliga, 1. forduló

Augsburg-Freiburg 0-4 (Gregoritsch 46., Grifo 48., Ginter 61., Doan 79.)

Mönchengladbach-Hoffenheim 3-1 (Bensabaini 42., Thuram 71., Elvedi 78. ill. Skov 25.)

Union Berlin-Hertha BSC 3-1 (Siebatcheu 32., Becker 50., Knoche 54., ill. Lukebakio 85.)

VfL Bochum-Mainz 1-2 (Stoger 39., ill. Onisiwo 26., 77.)

Wolfsburg-Werder Bremen 2-2 (Nmecha 11., Guilavogui 84. ill. Fulkrug 21., Bittencourt 23.)