Thomas Doll azt mondta, legalább a szezon végéig ő marad a német labdarúgó Bundesligában sereghajtó Hannover 96 vezetőedzője.
Thomas Doll azt mondta, legalább a szezon végéig ő marad a német labdarúgó Bundesligában sereghajtó Hannover 96 vezetőedzője.
– Tegnap beszéltem az elnökkel. Azt közölte, hogy az idény végéig folytatjuk, aztán majd megint leülünk egymással – mondta csütörtökön a szakember Martin Kindről, akiről a dpa német hírügynökség megjegyzi, hogy ugyan a klubot működtető gazdasági társaság vezetője, de már nem elnöke az egyesületnek.
Dollnak, a Ferencváros volt vezetőedzőjének 2020 nyaráig szól a szerződése Hannoverben.
A sereghajtó csapat 27 forduló alatt mindössze 14 pontot szerzett. Dollt január végén nevezték ki vezetőedzőnek, nyolc meccsen három pont a mérlege. (MTI)
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.