Gól nélküli döntetlennel zárult a sereghajtó Schalke 04 és az ezzel a ponttal pillanatnyilag osztályzós helyre lépő Mainz találkozója, a német bajnokság 24. fordulójában pénteken.
Bundesliga, 24. forduló
Schalke-Mainz 0-0
A vendégeknél Szalai Ádám kezdőként 74 percet töltött a pályán.
Ezen a meccsen mutatkozott be a kispadon Dimitrios Grammozis, a Schalke idénybeli ötödik vezetőedzője. Csapata két lövésből kétszer, a Mainz pedig húszból kétszer találta el az ellenfél kapuját. (MTI)
Összefoglaló
Olvastad már?

Szalai: "Ha ehhez kétszer annyit kell futnom, akkor ezt fogom tenni" - mellőzöttből kulcsfigurává vált a Bundesliga-csatár
A Mainz legidősebb tagjaként Szalai Ádám a pályán és pályán kívül is mindent megtesz azért, hogy a csapat a német élvonalban maradjon.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.

Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.