A Bundesliga 27. fordulójának szombati esti zárómeccsén a Bayern München hazai pályán 5-2-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot.
Bundesliga 27. forduló
Bayern München - Eintracht Frankfurt 5-2 (Goretzka 17., Müller 41., Lewandowski 46., Davies 61., Hinteregger 74. - öngól, ill. Hinteregger 52., 55.)
Olvastad már?
Bundesliga: A német csodagyerek továbbra is megállíthatatlan, Sallaiék otthon kaptak ki – videók
A Bundesliga 27. fordulójának szombati játéknapján az elmúlt időszakban két spanyol sztárcsapattal is szóba hozott Kai Havertz ezúttal is két góllal járult hozzá a Bayer Leverkusen győzelméhez a Mönchengladbach otthonában. Sallai Roland a 82. percig pályán volt a Werder Bremen elleni bajnokin, ám freiburgiak emberelőnyben szenvedtek 1-0-ás vereséget.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Aczél Iváncsán
Az NB III-as Iváncsát elhagyja Tóth András, aki Dorogon folytatja edzői karrierjét. Utódja a legutóbb a Szegedet irányító Aczél Zoltán lesz.
Videoton
Hosszabbított a kapitány
Bár az NB I-ből is hívták, Spandler Csaba meghosszabbította szerződését a Videotonnal.
DVSC
Észt edző jön
A lengyel Weszlo információi szerint a Motor Lublin másodedzői posztját elhagyó Gert Remmel lesz a DVSC új vezetőedzője. Onnan érkezik vele leendő segítője is, Rasmus Jansson.