Bundesliga: A német csodagyerek továbbra is megállíthatatlan, Sallaiék otthon kaptak ki – videók

A Bundesliga 27. fordulójának szombati játéknapján az elmúlt időszakban két spanyol sztárcsapattal is szóba hozott Kai Havertz ezúttal is két góllal járult hozzá a Bayer Leverkusen győzelméhez a Mönchengladbach otthonában. Sallai Roland a 82. percig pályán volt a Werder Bremen elleni bajnokin, ám freiburgiak emberelőnyben szenvedtek 1-0-ás vereséget.
Csakfoci Admin 2020. május 23., szombat 17:26
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 23., szombat 17:26

Bundesliga 27. forduló

Mönchengladbach - Bayer Leverkusen 1-3 (Thuran 52., ill. Havertz 7., 58. - 11-esből, Bender 81.)

Freiburg - Werder Bremen 0-1 (Bittencourt 19.) - piros lap: Bargfrede 88. (Werder Bremen)

Paderborn - Hoffenheim 1-1 (Srbeny 9., ill. Skov 4.)

Wolfsburg - Dortmund 0-2 (Guerreiro 32., Hakimi 78.) - piros lap: Klaus 82. (Wolfsburg)

Bundesliga: A Hertha 26 perc alatt eldöntötte a berlini rangadót – videók
A Hertha 26 perc alatt négy gólt szerezve 4-0-ra legyőzte az Union Berlint a Bundesliga 27. fordulójának fővárosi rangadóján.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.