Miközben a Fradit Debrecenben verték, a csatára a Batman ellen lőtt győztes gólt - videó

Csütörtökön a DVSC és a Ferencváros emlékezetes bajnokit játszott (5-4), de az FTC csatárának, Kenan Kodrónak is emlékezetes maradhat a Batman Petrolspor elleni Török Kupa-meccs.
Csakfoci.hu 2024. december 6., péntek 17:59
Csütörtökön a DVSC és a Ferencváros emlékezetes bajnokit játszott (5-4), de az FTC csatárának, Kenan Kodrónak is emlékezetes maradhat a Batman Petrolspor elleni Török Kupa-meccs.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 6., péntek 17:59
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kenan Kodro csapata, a Gaziantep ugyanis bejutott a Török Kupa legjobb 32 csapata közé, miután 1-0-ra győzött a Batman Petrolspor (Batman itt egy majd félmiliós várost takar...) ellen.

A mérkőzés hőse pedig Fraditól kölcsönvett korábbi bosnyák válogatott csatár volt, aki a 92. percben döntötte el a találkozót, úgy, hogy a második félidő elején, csereként lépett pályára, majd a ráadásban egy elépattanó labdát vágott a kapuba.

Kodrónak ez volt a 14. tétmérkőzése a török csapatban, mióta az NB I-ből odaigazolt, és eddig két gólt, illetve egy asszisztot jegyzett (kölcsön)klubjában.

Olvastad már?
NB I: Baj volt a látásával, rossz hírek érkeztek a Fradi ellen parádézó Bárányról - egy védőre is kihagyás vár
Bejelentést tett a Loki a sérültjeiről.
Elolvasom
Átigazolások
Ajka
Távozó kapus
Lejáró szerződését követően közös megegyezéssel távozott Ajkáról Horváth Dániel, aki 2018 februárjában érkezett a klubhoz, azóta 189 mérkőzésen védett ajkai színekben.
DVSC
Dzsudzsák hosszabbított
A következő idényben is a DVSC kötelékében futballozik majd Dzsudzsák Balázs.
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Tovább az összes átigazoláshoz