A világ legjobb irányítói 2016-ban.
A labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó szervezet, az IFFHS szavazásán Lionel Messit, a Barcelona játékosát választották meg a világ legjobb irányítójának 2016-ban. Az ötszörös aranylabdás csapattársát, Andrés Iniestát előzte meg, míg a harmadik helyen a Real Madrid középpályása, a német Toni Kroos végzett.
Messi ezzel megvédte a címet, és folytatta klubja páratlan sorozatát, hiszen 2008 óta csak egyszer (2014-ben, amikor Kroos nyert) nem Barcelona-játékos végzett az élen a kategóriában.
A nőknél a magyar származású német válogatott klasszis, Marozsán Dzsenifer lett az első, a brazil Martát és a francia Abily-t megelőzve.

Neked ajánljuk
Átigazolások

Kecskemét
Így alakul át a KTE
Gera Zoltánnal és Csizmadia Csabával folytatják. Zsótér Donát és Májer Milán távozik, akárcsak a külföldiek és a kölcsönjátékosok.

Ferencváros
Drága a magyarszabály
Hajnal Tamás szerint már érződik a piacon és a tárgyalások során az MLSZ nemrégiben bevezetett rendelkezése.

Fradi, Puskás
Maradhatnak a magyarok
A Fradi Kaján Norbertet, a Puskás Akadémia Markgráf Ákost tartaná meg. Utóbbi nemrég szerződést is hosszabbított. (m4sport.hu)