Messi 17 perc alatt két mérföldkövet is elért az argentin válogatottban - videó

Lionel Messi a Curacao elleni felkészülési mérkőzésen 100. gólját és 50. mesterhármasát szerezte az argentin válogatottban.
Póczik Dávid 2023. március 29., szerda 9:15
Szerző: Póczik Dávid 2023. március 29., szerda 9:15

Argentína - magyar idő szerint - szerda hajnalban 7-0-ra kiütötte Curacao válogatottját felkészülési mérkőzésen. A világbajnoki címvédő már az első félidőben tetemes, 5-0-s előnyre tett szert.

Lionel Messiék 17 perc alatt hozták össze az első öt gólt, amiből a hétszeres aranylabdás három góllal és egy assziszttal vette ki a részét. Messi első találata volt a 100. gólja a válogatottban, majd bő negyed órával később az 50. mesterhármasát is megszerezte a nemzeti csapatban.

Felkészülési mérkőzés

Argentína–Curacao 7–0 (Messi 20., 33., 37., N. González 23., E. Fernández 35., Di María 78. – 11-esből, Montiel 87.)

Eb-selejtezők: 39 éve nem látott pofonba szaladtak bele a spanyolok, Modricék bevették Törökországot - videók
A spanyol válogatott kisebb meglepetésre 2-0-ra kikapott Skócia vendégeként kedden este a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők második fordulójában.