Lionel Messi a Curacao elleni felkészülési mérkőzésen 100. gólját és 50. mesterhármasát szerezte az argentin válogatottban.
Argentína - magyar idő szerint - szerda hajnalban 7-0-ra kiütötte Curacao válogatottját felkészülési mérkőzésen. A világbajnoki címvédő már az első félidőben tetemes, 5-0-s előnyre tett szert.
Lionel Messiék 17 perc alatt hozták össze az első öt gólt, amiből a hétszeres aranylabdás három góllal és egy assziszttal vette ki a részét. Messi első találata volt a 100. gólja a válogatottban, majd bő negyed órával később az 50. mesterhármasát is megszerezte a nemzeti csapatban.
Felkészülési mérkőzés
Argentína–Curacao 7–0 (Messi 20., 33., 37., N. González 23., E. Fernández 35., Di María 78. – 11-esből, Montiel 87.)
Olvastad már?
Eb-selejtezők: 39 éve nem látott pofonba szaladtak bele a spanyolok, Modricék bevették Törökországot - videók
A spanyol válogatott kisebb meglepetésre 2-0-ra kikapott Skócia vendégeként kedden este a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők második fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
DVSC
Fiatalok hosszabbítottak
A DVSC meghosszabbította Egri Imre, Kohut Máté és Tercza Gergő szerződését, míg Patai Dávid a többiekhez hasonlóan profi szerződést kapott - mindannyian rendszeresen meghívót kapnak az U-válogatottakba.