fotó: Facebook/Real Madrid
A mérkőzésen megsérülő barátjának üzent a Real Madrid középpályása.
Mint ismert, a Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a török Fenerbahce otthonában az Európa Liga-alapszakaszának 5. fordulójában.
A mérkőzést figyelemmel követte a Fener korábbi játékosa, Arda Güler, sőt, a Real Madrid középpályása még üzent egykori csapattársának, Yigit Efe Demirnek, aki megsérült az összecsapáson.
Még sok álmodat váltsd valóra, testvérem
- írta Güler az Instagramon.

A török sajtó szerint a két játékos nagyon jó baráti viszonyban van, a Fenerbahce akadémiáján pedig szobatársak voltak.
Olvastad már?
A BL-címvédő és a Real Madrid sem volt képes rá, a Fradi igen: Európában is irigykedve nézik Dibuszék hihetetlen sorozatát
Olyan sorozatot produkál a magyar bajnoki címvédő, amelyre még a legtöbb sztárcsapat sem képes Európában.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.