Marca: "Jobb, ha Kovács István egy ideig elkerüli Barcelonát" - a spanyolok nem értik, hogy vezethet rangadót a hétvégén az erdélyi bíró

A Marca is beleszállt a Barcelona-PSG BL-meccsen bíráskodó Kovács Istvánba.
Csakfoci.hu 2024. április 17., szerda 13:39
A Marca is beleszállt a Barcelona-PSG BL-meccsen bíráskodó Kovács Istvánba.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 17., szerda 13:39

A külföldi sajtó is elővette a Barcelona-PSG BL-negyeddöntős párharc visszavágóján bíráskodó Kovács Istvánt, akit korábban a katalánok vezetőedzője, Xavi is kritizált. Az egyik legnívósabb spanyol lap, a Marca egyenesen értetlenül áll a tény előtt, hogy az erdélyi származású román játékvezető a hétvégén a legnagyobb román első osztályú bajnokit, az FCSB-Rapid Bukarest derbit fogja vezetni, amely a bajnoki cím sorsáról is dönthet.

Jobb, ha Kovács István egy ideig elkerüli Barcelonát

- írták, hozzátéve, hogy a keddi játéknap igazi fekete nap volt a spanyolok számára, ugyanis a másik BL-találkozón az Atlético Madrid esett ki, mégpedig a Dortmund ellen.

Olvastad már?
BL: Xavi szerint Kovács játékvezető katasztrófa volt, a Barca-játékosok azonban társukat hibáztatják - visszhangok
A Barcelona vezetőedzője szerint egyértelműen a bíró hibáján ment el a PSG elleni BL-negyeddöntőjük, játékosai azonban inkább Araújo hibáján értetlenkednek.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Tovább az összes átigazoláshoz