Sérülés miatt nem játszhat lengyelországi légiósunk a bajnok ellen

Kecskés Ákos sérülése miatt el sem tudott utazni a Legia Varsó elleni idegenbeli összecsapásra.
Budai László 2017. december 8., péntek 22:00
Kecskés Ákos sérülése miatt el sem tudott utazni a Legia Varsó elleni idegenbeli összecsapásra.
Szerző: Budai László 2017. december 8., péntek 22:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Igen nagy esély van rá, hogy egyik magyar sem játszik majd a szombati, Legia Varsó-Termalica lengyel bajnoki mérkőzésen. A vendégek magyar futballistája, Kecskés Ákos a combközelítő izmával bajlódik, a játékos az Instagramra fel is töltött egy fotót, amelyen éppen kezelik. Az U21-es magyar válogatott csapatkapitánya ezért el sem tudott utazni Varsóba társaival. A 21 esztendős labdarúgó alapembere a Termalicának, amikor egészséges, akkor mindig a kezdőcsapat tagja: ebben a szezonban 11 lengyel bajnokin szerepelt.

Minden bizonnyal egyébként a Legia magyarja, Nagy Dominik is kihagyja a találkozót. A futballista körön kívül került csapatánál, a legutóbbi hét bajnokin nem volt ott a keretben, és könnyen lehet, hogy kölcsönben hazatér: az NB I-ből a Videoton és a Puskás Akadémia is érdeklődik iránta.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz