Őrjöng az elnök: Ezért száműzték Nagy Dominikot a tartalékok közé a Legiánál

Keményen kifakadt a magyar légiós miatt is a Legia Varsó elnöke, egyben magyarázatot is adva arra, miért került a fakók közé a válogatott középpályás.
Dudás Gábor 2017. október 19., csütörtök 16:43
Keményen kifakadt a magyar légiós miatt is a Legia Varsó elnöke, egyben magyarázatot is adva arra, miért került a fakók közé a válogatott középpályás.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 19., csütörtök 16:43

Mint arról beszámoltunk, a Legia Varsó magyar játékosa, Nagy Dominik nem vett részt már csapata szerdai tréningjén sem, ennek pedig az volt az oka, hogy a klub a harmadik ligában szereplő tartalékokhoz küldte a futballistát. Mint kiderült, nem a pályán vagy az edzéseken nyújtott teljesítménye vezetett elsősorban ahhoz, hogy a második csapathoz vezényeljék a 22 éves válogatott középpályást.

Nagy pár napja nyilatkozott arról is, hogy szeretne majd egy jobb csapatba szerződni, de ezzel elmondása szerint klubjának sincs semmi gondja, hiszen üzletként tekintenek rá, és értékesíteni akarják.

Nem akarok titkolózni, az a célom, hogy egy jó szezon után továbbálljak. Ez volt a Legia célja is, ezért vásároltak, meg is mondták, hogy egy üzletként tekintenek rám.  Ennek próbálok eleget tenni, ez az én érdekem is, hiszen szeretném magam kipróbálni a topbajnokságok egyikében

- mondta a középpályás akkor az M4 Sportnak.

"A Legia nem egy ATM"

Nos, a klubjának ezzel a kijelentésével mégis akadt gondja a polsatsport.pl cikke szerint. A portál azt írja, hogy a 2021-ig élő szerződéssel bíró légiós mondatai alaposan kiverték a biztosítékot a Legia elnökénél, Dariusz Mioduskinál, aki a hasonló nyilatkozatokra készülő játékosoknak is üzent egyben.

Nem fogunk titeket itt babusgatni, nem engedjük meg senkinek, hogy a Legiát csak egy ATM-nek tekintse!

– jött az elnöki reakció.

A lap is kemény szavakkal illette egyébként Nagyot, mondván a középpályás sem engedheti meg magának, hogy nyilvánosan így beszéljen a klubbéli terveiről, a Legia pedig nem fogja hagyni, hogy a "zsoldosok" kényükre-kedvükre jöjjenek és menjenek a csapatnál, és hogy csak egyszerű ugródeszkaként kezeljék a nagymúltú lengyel klubot.

Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz