Lengyelország: Kádárék végre győztek

Az Ekstraklasa 5. fordulójában megszerezte első idei bajnoki győzelmét a Lech Poznan.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 12., péntek 20:39
Az Ekstraklasa 5. fordulójában megszerezte első idei bajnoki győzelmét a Lech Poznan.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 12., péntek 20:39

A Cracovia csapatát fogadta Kádár együttese, és jobban is kezdett a hazai csapat. Az első félidőben nem esett gól, de a magyar játékos egyszer nagyon közel állt a gólhoz, távoli lövését bravúrral szedte ki a kapus a bal felső sarokból.

A második félidő közepén megtört a jég, a 64. percben Bednarak vezetést szerzett, a 78. percben pedig Robak megduplázta a Lech előnyét. Ezután Kádárt lecserélték, 80 percet töltött a pályán, nagyon hasznosan játszott.

A csere után szinte egyből szépített a Cracovia, Covilo a 81. percben talált be, és ezzel beállította a 2-1-es végeredményt.

A Lech Poznan 13. négy ponttal, a Cracovia 5. hét ponttal.

Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO FC Győr
Román jobbhátvéd érkezett
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az ETO FC Győr ugyanis hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy szerződtette Stefan Vladoiut az ukrán élvonalbeli Kolostól.
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz