Kádárék 32 perc alatt hengereltek idegenben

A magyar védő csapata egy pillanatig sem hagyott kétséget afelől, kié lesz a győzelem.
admin 2016. november 25., péntek 21:36
A magyar védő csapata egy pillanatig sem hagyott kétséget afelől, kié lesz a győzelem.
Szerző: admin 2016. november 25., péntek 21:36

 

A lengyel bajnokságban a Lech Poznan a Zaglebie Lubin otthonába látogatott, a vendégeknél Kádár Tamás végig a páylán volt a védelem bal oldalán.
A Lech alaposan bekezdett, Arajuuri révén 5 perc után megvolt a vezetés.

Ehhez az első bő félóra végéig még kettőt tettek hozzá a vendégek, akik ezzel el is döntötték a találkozó sorsát. A Lubin erejéből a szépítésre sem futotta, Kádárék így nagyon magabiztosan gyűjtötték be idegenben a 3 pontot, és a tabella negyedik helyén állnak.

Lengyel bajnokság:

Zaglebie Lubin - Lech Poznan 0-3 (Arajuuri 5., Jevtic 22., Kownacki 32.)

AZ EKSTRAKLASA ÁLLÁSA - TABELLA

Neked ajánljuk
Átigazolások
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)
Légiósok
Németh András
Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.
Tovább az összes átigazoláshoz