Kádár sem tudott segíteni, kikapott a csapata

A lengyel bajnokság, az Ekstraklasa harmadik fordulójának nyitómeccsén a Lech Poznan a Jagiellonia csapatát fogadta.
Csakfoci Admin 2016. július 29., péntek 20:37
A lengyel bajnokság, az Ekstraklasa harmadik fordulójának nyitómeccsén a Lech Poznan a Jagiellonia csapatát fogadta.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. július 29., péntek 20:37

Kádár Tamás sorsa még kérdéses, de a mai mérkőzésre nevezték, sőt, szűk félórát is játszott csereként. Beállása előtt nem sokkal született a vendégek vezető találata, a gólra való reakció volt tehát beállítása.

A válogatott védő azonban ezúttal nem tudott segíteni csapatán, amely 10 perccel később újabb gólt kapott, így 0-2 lett a vége. Mindkét gólt Vassiljev szerezte.

A Lech Poznan három forduló után még nem szerzett gólt, és egy ponttal a 15. a 16 csapatos bajnokságban.

Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.
Tovább az összes átigazoláshoz