A magyar szélső sem tudott segíteni csapatán, ezúttal egy félidőt kapott edzőjétől.
A lengyel bajnokság pénteki játéknapján a Gyurcsó Ádámot foglalkoztató Pogon Szczecin az érmes helyezésekért hajtó Termalica otthonában lépett pályára.
A magyar válogatott játékos kezdőként kapott szerepet edzőjétől, sok öröme azonban nem lehetett a találkozóban.
Már 3 perc elteltével hátrányba került a vendég Pogon, Misak szerzett előnyt a Termalicának. A hidegzuhany után sem tudtak talpra állni Gyurcsóék, és a második játékrész elején az első találat előtt gólpasszt jegyző Stefanik révén megduplázta előnyét a hazai gárda.
Ezzel végleg eldöntötte a találkozót a Termalica, és fellépett a dobogó harmadik fokára, a Pogon a 7. pozíciót foglalja el a tabellán.
Gyurcsó Ádám egy félidőt kapott a meccsen, a szünetben lecserélte őt edzője.
Termalica - Pogon Szczecin 2-0 (Misak 3., Stefanik 55.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Ferencváros
Jöhet a nagy leépítés
30 játékossal indult el a Ferencváros Ausztriába. Matheus Saldanha sincs a keretben.

ETO FC Győr
Két kapus is megy
Két kapus, Gyurákovics Erik és Ruisz Barnabás is elhagyja a klubot - vasárnap köszöntek el tőlük. (ETO / Facebook)

Puskás Akadémia
Dárdai Palkó
A Hertha már elengedte tárgyalni Dárdai Palkót a Puskás Akadémiával - írja a Kicker.