Nem tervez változást a keretben a téli szünetben Max Eberl, a Szoboszlai Dominikot, Willi Orbánt és Gulácsi Pétert foglalkoztató RB Leipzig futballklub új ügyvezetője.
"Nem áll érdekünkben egy játékost sem eladni vagy igazolni, ezzel a csapattal képzeljük el a tavaszi folytatást is" - jelentette ki a sportvezető, aki legutóbb a Borussia Mönchengladbachnál dolgozott ügyvezetőként.
Ugyanakkor hozzátette, nagy az érdeklődés a jelenleg sérült francia Christopher Nkunku iránt, akit nehéz lesz megtartani, továbbá elképzelhető, hogy az osztrák Konrad Laimer az idény végén a Bayern Münchenhez szerződik.
Max Eberl elődje, Oliver Mintzlaff novemberben távozott a lipcseiektől, és a klub főszponzoránál, a Red Bull energiaital-gyártó cégnél dolgozik tovább, ahol a három ügyvezető egyikeként a konszern sportbefektetéseit felügyeli. (MTI)
Olvastad már?
A keretből kirúgott magyar válogatott csatár klubjának vezetője: "Ha szerinte máshol jobban járna, akkor menjen"
A Genk igazgatója szerint Németh András egy posztrivális miatt nem lát magának igazán jövőt a klubnál. A belgák viszont nem tudnak garanciát adni a magyar válogatott csatárnak.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.