Légiósok: Szoboszlai csak perceket kapott a Liverpool győztes bajnokiján - videó

A Liverpool 3-1-re nyert a Fulham otthonában az angol Premier League 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. április 21., vasárnap 19:44
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 21., vasárnap 19:44

A vendégek magyar válogatott támadója, Szoboszlai Dominik a 87. percben lépett pályára.

A Ligakupa-győztes és az Európa Ligától a héten a negyeddöntőben búcsúzott Liverpool tartja a lépést a Premier League-ben az éllovas Arsenallal. Mindkét gárdának 74 pontja van, a harmadik Manchester City 73-nál tart. (az MTI híre alapján)

Premier League, 34. forduló:

Fulham – Liverpool FC 1-3 (Castagne 47., ill. Alexander-Arnold 32., Gravenberch 53., Jota 72.)

Légiósok: Kerkez 11-est harcolt ki, de csapata nem bírt a Premier League 4. legjobbjával - videó
A magyar válogatott Kerkez Milost foglalkoztató Bournemouth 3-1-re kikapott az Aston Villa vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.