Légiósok: Kerkez 11-est harcolt ki, de csapata nem bírt a Premier League 4. legjobbjával - videó

A magyar válogatott Kerkez Milost foglalkoztató Bournemouth 3-1-re kikapott az Aston Villa vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. április 21., vasárnap 18:28
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 21., vasárnap 18:28

Kerkez Milos végigjátszotta a mérkőzést, amely a tabella 13. helyén álló Bournemouth harmadik nyeretlen bajnokija volt sorozatban. A magyar bekk harcolta ki a csapata egyetlen, még vezető gólját eredményező 11-est, amelyet Solanke értékesített az első félóra végén.

Az Aston Villa viszont a BL-indulást jelentő negyedik pozíciót foglalja el jelenleg a Premier League-ben. (az MTI híre alapján)

Premier League, 34. forduló:

Aston Villa – Bournemouth 3-1 (Rogers 46., Diaby 57., Bailey 78., ill. Solanke 30. – 11-esből)

Everton – Nottingham Forest 2-0 (Gueye 29., McNeil 76.)

Crytal Palace – West Ham United 5-2 (Olise 7., Eze 17., Emerson 20. – öngól, Mateta 31., 64., ill. Antonio 41., Mitchell 89. – öngól)

Fulham – Liverpool 1-3

Légiósok: Nem bírta ki a meccs végéig a magyar válogatott védő, piros lapot kapott - videó
A magyar válogatott védő, Mocsi Attila piros lapot kapott csapata, a török Rizespor vesztes mérkőzésén a török élvonabeli-bajnokság vasárnapi játéknapján.
A Charlton az elmúlt hetekben gyakran hangoztatta, hogy hiába kötött előszerződést a Vidivel George Dobson, megpróbálják megtartani a csapatkapitányt. Nem sikerült.