Fotó: tsg-hoffenheim.de
A magyar válogatott védőnek félóra jutott a német élvonalbeli Hoffenheim Rangers elleni mérkőzésén.
Lejátszotta első mérkőzését új csapatában Szalai Attila, aki nemrégiben írt alá a Bundesligában szereplő Hoffenheimhez. A német klub szombat délután hazai pályán fogadta a skót Rangers együttesét.
A magyar válogatott védő hét másik társával egyetemben a 61. percben lépett pályára, együttese 2-1-es vezetésénél. A skótok két percre rá egyenlítettek, így a Hoffenheim "leadta" kétgólos előnyét, és 2-2-es döntetlenre végzett.
Olvastad már?
Klopp jelentette be, hogy Szoboszlai játszhat-e vasárnap a Liverpoolban
A Liverpool német menedzsere szerencsére jó híreket közölhetett a magyar válogatott játékosról.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.