A Hatayspor elleni, 4-0-ra megnyert keddi török bajnokit megelőzően Szalai Attila és a Fenerbahce gyönyörű gesztussal okozott örömöt egy nagyon fiatal szurkolónak.
A mindössze 6 éves Mustafa Roni Güclüt hét hónapja kezelik leukémiával az ankarai egyetemi kórházban. A Fenerbahce pedig egy álmát váltotta valóra azzal, hogy virtuálisan ott lehetett klub a két csapat bevonulásánál, méghozzá egy tablet segítségével, amit a hazaiak magyar válogatott védője, Szalai Attila vitt magával.
A kis szurkoló ezután pedig a bajnoki győzelemnek is örülhetett, a Fener a norvég Joshua King, a belga Michy Batshuayi, illetve a török Serdar Dursun és brazil Gustavo Henrique góljával 4-0-ra verte ellenfelét, ezzel pedig jelenleg vezeti a Süper Lig tabelláját.
A megható képek és egy árulkodó hangulatvideó az első góllal:



Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.