Légiósok: Schäfer is bekerült a Bundesliga-forduló válogatottjába

Schäfer Andrást a WhoScored.com a hét csapatába választotta a Bundesligában.
Póczik Dávid 2024. február 26., hétfő 14:24
Schäfer Andrást a WhoScored.com a hét csapatába választotta a Bundesligában.
Szerző: Póczik Dávid 2024. február 26., hétfő 14:24

Korábban megírtuk, hogy Schäfer András, az Union Berlin 24 éves középpályása szombaton a Heidenheim ellen 2-2-re végződött Bundesliga-meccsen betalált, miután egy távoli lövése csapattársán irányt változtatva vágódott az ellenfél kapujába - ezzel pedig 2022 májusa óta először volt eredményes az élvonalban.

A 22-szeres válogatott labdarúgót a hétvége után a WhoScored.com a hét csapatába is beválasztotta, Schäfer ráadásul - Franck Honorat (Borussia Mönchengladbach) után - a második legjobb, 8,5-ös értékelést kapta a legjobb tizenegyben.

Olvastad már?
Szoboszlai Dominik megmutatta az első liverpooli trófeáját - fotó
A Carabao Cup, avagy Ligakupa-finálét követően a sérülése miatt a döntőről hiányzó Szoboszlai Dominik is megmutatta magát a trófeával.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szolnok
Változások a 11-0 után
Horváth Csaba és segítője Ulvicki Attila távozik a NB III-as csapat éléről, de maradnak a klubnál. A Tisza Kálmán-Lengyel Béla játékos-edző páros vette át a helyüket.
Sepsi
László Csaba lehet az edző
Az idény végéig László Csaba lehet a román élvonal 14., kieséses osztályozós helyén álló Sepsi új vezetőedzője. Mellette Kulcsár László felelne a csapat felkészítéséért. (NSO)
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Tovább az összes átigazoláshoz