Szoboszlai Dominik megmutatta az első liverpooli trófeáját - fotó

A Carabao Cup, avagy Ligakupa-finálét követően a sérülése miatt a döntőről hiányzó Szoboszlai Dominik is megmutatta magát a trófeával.
Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 21:10
A Carabao Cup, avagy Ligakupa-finálét követően a sérülése miatt a döntőről hiányzó Szoboszlai Dominik is megmutatta magát a trófeával.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 25., vasárnap 21:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, a sérült Szoboszlai Dominikot nélkülöző Liverpool FC hosszabbítás után 1-0-ra nyert a Chelsea ellen az angol labdarúgó Ligakupa vasárnapi döntőjében.

A magyar válogatott 23 éves csapatkapitánya combsérülése miatt nem állhatott az idény végén távozó Jürgen Klopp vezetőedző rendelkezésére, ugyanakkor ő is Ligakupa-győztesnek mondhatja magát, a sorozat harmadik fordulójában a Leicester City, majd a negyeddöntőben a West Ham United ellen is gólt szerzett.

A vasárnapi találkozót követően így ő is teljes joggal "pózolhatott" a Wembley öltözőjében a megnyert trófeával.

Olvastad már?
Schäfer reméli, hogy nem veszik el a közel 2 év után szerzett gólját: "A formám is kezd visszatérni"
Gólja miatt boldog, de jobban örült volna a három pontnak Schäfer András, a német élvonalban szereplő Union Berlin magyar válogatott futballistája.
Elolvasom

Fotó: Szoboszlai Dominik / Instagram
Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
Tovább az összes átigazoláshoz