fotó: Eakin Howard/Getty Images

Légiósok: Sallói duplázott, csapata őrült mérkőzésen nyert, Gazdagék kikaptak Messiéktől - videó

A magyar válogatott támadó így is mérges magára.
Pék Attila 2025. április 20., vasárnap 9:18
fotó: Eakin Howard/Getty Images
A magyar válogatott támadó így is mérges magára.
Szerző: Pék Attila 2025. április 20., vasárnap 9:18

Gazdag Dániel kezdő volt a Columbus Crew-ban, amelynek szurkolói felháborodtakLionel Messi vezette Inter Miami elleni mérkőzés előtt. Az első helyzet épp a magyar válogatott támadó előtt adódott, de nem talált kaput. Az összecsapás sok helyzetet hozott, de csak egy gólt, amelyet Benjámin Cremaschi szerzett, így a Miami 1-0-ra nyert és elvette a Columbus veretlenségét.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

A Sporting Kansas Cityben Sallói Dániel kezdett, aki végig a pályán volt az elképesztő, 5-3-as győzelmet hozó találkozón a San José Earthquekes otthonában. Sallói remek teljesítménnyel járult hozzá csapata győzelméhez, a 20. és a 73. percben is gólt szerzett. A mesterhármasra is volt lehetősége, de az nem jött össze, emiatt bosszús is volt.

- Mérges vagyok magamra, amiért nem sikerült a triplázás. Biztosra veszem, hogy van egy új üzenetem apámtól. Soha nem szereztem mesterhármast - mondta a hármas sípszót követően.

Az SKC második győzelmet aratta ebben a szezonban.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA (Sallói Dániel gólja 1.33-tól és 5.02-től)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton
Serafimov és Simut helyzete
Balogh Attila ügyvezető az átigazolások menetéről, valamint Nikola Serafimov és Simut Mario konkrét helyzetéről is nyilatkozott.
Diósgyőr
Tamás Márk visszatért
A legutóbb a Sepsinél szerepelt, 1-szeres magyar válogatott védő, Tamás Márk ismét a Diósgyőr labdarúgója lett.
ZTE II
Új szakmai stáb
Gonzalo Escudero váltja az U19-es csapat irányítását átvevő Horváth Gábort a ZTE II élén. A spanyol edző segítője az argentin Francisco Garrido lesz - jelentette be a zalai klub.
Tovább az összes átigazoláshoz