Fotó: Kicker

Légiósok: Sallai a pályán, Szalai a kispadon a hétvége egyik legőrültebb meccsén - videó

Az Európa Ligában érdekelt Freiburg hazai pályán 3-3-as döntetlent játszott az Eintracht Frankfurttal a német Bundesliga 22. fordulójában vasárnap.
Csakfoci.hu 2024. február 18., vasárnap 18:28
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 18., vasárnap 18:28

A hazaiak magyar válogatott futballistái közül Sallai Roland kezdőként 88 percet játszott, míg Szalai Attila a cserepadról nézte végig a találkozót, amelyen a hazai csapat háromszor is egyenlíteni tudott, utoljára a 90. percben, Gregoritsch révén.

A mérkőzést a a hétvégén már több németországi meccsen látott tiltakozás előzte meg a helyi szövetség (DFB) ellen, a drukkerek tárgyaltak dobáltak a pályára, sőt, egy repülőgép-modell is keringett egy ideig a pálya fölött.

A Freiburg sorozatban elszenvedett három vereség után szerzett újra pontot a Bundesligában. (MTI / csakfoci.hu)

Bundesliga, 22. forduló:

Freiburg – Eintracht Frankfurt 3-3 (Doan 30., Grifo 50. – 11-esből, Gregoritsch 90., ill. Marmus 27., Knauff 35., 73.)

17:30: VfL Bochum – Bayern München

Bundesliga: Tragédia Gulácsiék meccsén
Két tragédia árnyékolta be a szombati Leipzig.- Mönchengladbach Bundesliga-mérkőzést.