Légiósok: Majdnem 5000-en látták Dárdai Palkó gólját a Hertha edzőmeccsén - videó

Közel 5000 szurkoló előtt verte a német másodosztályú Hertha BSC alacsonyabb osztályú ellenfelét az első edzőmeccsén. Dárdai Palkó szerezte a harmadik gólt a 7-0-s találkozón.
Csakfoci.hu 2024. július 1., hétfő 18:41
Közel 5000 szurkoló előtt verte a német másodosztályú Hertha BSC alacsonyabb osztályú ellenfelét az első edzőmeccsén. Dárdai Palkó szerezte a harmadik gólt a 7-0-s találkozón.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 1., hétfő 18:41

Öt nappal a felkészülés kezdete után a Hertha BSC csapata kiütéses sikerrel kezdte meg az edzőmeccsek sorozatát. A Dárdai Pált váltó új Hertha-tréner, Cristian Fiel csapata 4500 néző előtt, a teltházas bernaui Compulan-Arenában 7-0-ra győzte le az alacsonyabb osztályú FSV Bernau együttesét.

Dárdai Palkó fejjel szerezte csapata harmadik gólját a 9. percben, testvére, Dárdai Márton viszont még nem lépett pályára az Európa-bajnoki szereplése miatt. A harmadik Dárdai-fivér, Bence pedig Wolfsburgba igazol.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Hertha BSC (@herthabsc) által megosztott bejegyzés

Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz