Légiósok: Magyar gól a DAC-ban, László Csaba egyelőre megmentette állását - videó

Összegyűjtöttük, hogy magyar légiósaink hogyan szerepeltek csapataikban a szombati mérkőzéseken.
Budai László 2018. augusztus 11., szombat 22:43
Összegyűjtöttük, hogy magyar légiósaink hogyan szerepeltek csapataikban a szombati mérkőzéseken.
Szerző: Budai László 2018. augusztus 11., szombat 22:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

SZLOVÁKIA 

Vida Kristopher találata is kellett ahhoz, hogy a három magyarral felálló DAC fordítson a Ruzomberok elleni bajnokin, ám végül a dunaszerdahelyiek csak egy pontot szereztek (2-2). Kalmár Zsolt 90, Vida Kristopher 88, Vida Máté 80 percet töltött a pályán.  

Vida K. találata

SKÓCIA 

A László Csaba vezette Dundee United 2-1-re nyert a Queen of the South otthonában a skót második vonalban. Ez egyelőre biztosan megmenti az állását a magyar menedzsernek, akiről kapcsolatban néhány napja már azt írták: amennyiben nem győz szombaton, akár meneszthetik is.  

SVÁJC 

A Vécsei Bálinttal felálló Lugano sokáig 2-0-ra vezetett a Grasshoppers ellen, de a vendégek végül egy 95. percben szerzett találattal egy pontot megmentettek (2-2). A magyar játékos végig a pályán volt.  

ROMÁNIA 

A Sepsi 3-0-ra verte a Poli Iasit a román élvonalban. Prosser Dániel a kispadról figyelte csapata sima sikerét.  

HOLLANDIA

Az újonc Fortuna Sittard 1-1-es döntetlent játszott az Excelsior otthonában, a holland első osztályban. A 18 éves Dobos Áron a kispadon ült a vendégeknél.

TÖRÖKORSZÁG 

Feczesin Róbert a félidei szünet után debütált új csapatában, a török másodosztályú Adanasporban. A magyar csatár 0-0-s állásnál lépett pályára az Elazigspor elleni bajnokin, együttese végül 1-1-es döntetlent játszott.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz