Légiósok: Lang kezdőként mutatkozott be új csapatában, Hidiék emberelőnyben buktak pontokat

Lang Ádám a védelem tengelyében, kapott gól nélkül mutatkozott be a Nancyban.
Csakfoci Admin 2018. január 12., péntek 23:00
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 12., péntek 23:00

Lejátszotta első mérkőzését új csapatában Lang Ádám. A válogatott középhátvéd mindössze néhány napja igazolt fél él kölcsönbe Dijonból a francia másodosztályban szereplő Nancyhoz, edzője mégis már az első bajnokin bizalmat szavazott neki a védelem tengelyében.

A hátsó alakzat Langgal együtt magabiztosan teljesített, és nem kapott gólt, ám mivel a támadók nem találtak be, 0-0-s döntetlennel mutatkozott be a Nancyban a magyar légiós a Niort otthonában rendezett bajnokin.

Bese Barnabás nélkül pályára lépő Le Havre 1-1-es döntetlent játszott idegenben az Auxerre otthonában. A Le Havre közel állt a három ponthoz, egy a 84. percben, büntetőből szerzett góllal egyenlített ellenfelük (1-1).

Hidi Patrik a cserepadon kapott helyet, és nem állt be a Real Oviedo együttesébe a spanyol második ligában. A Rayo Vallecano - Oviedo meccsen két feljutásért küzdő gárda találkozott, az összecsapás pedig ennek megfelelően kiegyenlített mérkőzést hozott. Hidiék hátrányba kerültek, de fordítottak. A 72. percben emberelőnybe is kerültek, így a hajrá előtt kifejezetten jól álltak, ám a 82. percben a hazaiak tizenegyesből betaláltak (2-2), amivel az Oviedo két értékes pontot vesztett.