Légiósok: Kiderült, milyen sérülést szenvedett Schäfer, akár több hónapos kihagyás is várhat rá - sajtóhír

A Bild értesülései szerint Schäfer András lábközépcsonttörést szenvedett a bal lábában.
Póczik Dávid 2023. május 19., péntek 15:01
A Bild értesülései szerint Schäfer András lábközépcsonttörést szenvedett a bal lábában.
Szerző: Póczik Dávid 2023. május 19., péntek 15:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kedden számoltunk be róla, hogy Schäfer András harmadszor szenvedett sérülést az idei Bundesliga-szezonban, így ebben az idényben már nem lép pályára az Union Berlin színeiben.

A német Bild később arról számolt be, hogy a magyar válogatott játékosnak a bal lábközépcsontja törött el. Azt egyelőre hivatalosan nem lehet tudni, hogy mennyi időt kell kihagynia a magyar játékosnak, de hasonló sérülések esetén korábban jellemzően 8-12 hétig nem volt bevethető a legtöbb labdarúgó.

Schäfernek először még november elején sérült meg a lába, január végén két mérkőzés erejéig visszatért, majd április végéig ismét pihenőt rendeltek el számára az orvosok. Az elmúlt hetekben a fővárosiak mindhárom meccsén pályára lépett, Freiburg elleni bajnokin ráadásul a kezdőcsapatban kapott helyet a 24 éves játékos.

Schäfer csütörtökön Twitter-bejegyzésben köszönte meg a szurkolók támogatását: "Karrierem eddigi legnehezebb időszakában járok" - írta.

Átigazolások
Aláírt Diósgyőrben
Gróf Dávid
Gróf Dávid személyében háromszoros magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes, egykori válogatott kerettag kapust igazolt a DVTK.
Neftci Bakuhoz igazolt
Skribek Alen
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Skribek Alen Azerbajdzsánban folytatja pályafutását.
Nagykanizsa
Átigazolás
A Nagykanizsával az előző szezonban az NB II-be feljutó Horváth Balázs a horvát harmadosztályú NK Međimurje együtteséhez igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz