fotó: Minas Panagiotakis/Getty Images
A magyar válogatott támadó végig a pályán volt a Nashville elleni mérkőzésen.
Magyar idő szerint csütörtök hajnalban a Columbus hazai pályán fogadta a Nashville-t az MLS-ben. A magyar válogatott támadó, Gazdag Dániel kezdőként ismét végig a pályán volt a sárga-feketéknél.
A fordulatokban gazdag mérkőzés 2-2-es döntetlennel ért véget, a Columbus a hajrában öngóllal egyenlített.
Olvastad már?
Honvéd: Megszólalt a tulajdonos, fontos bejelentést tett a jövőről
Tisztázta az előző hónapokban megjelent sajtóhíreket.
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.