Légiósok: Dárdai csapata felállt kétgólos hátrányból, de a bravúros fordítás már nem jött össze

Hatgólos döntetlent játszott a Hertha a Nürnberg ellen.
Nyikes Zoltán 2024. március 30., szombat 23:06
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 30., szombat 23:06

A német másodosztály 27. fordulójában a Hertha BSC az egy ponttal mögötte álló Nürnberget fogadta. A vendégek számára alakult jobban az első játékrész, a 33. percben már 2-0-ra is vezettek, a szünet előtt azonban egy perccel összejött a szépítés a berlinieknek. A második félidőre kettőt is változtatott Dárdai Pál vezetőedző, ám gyorsan jött a hidegzuhany, a 47. percben újra kétgólos volt a Nürnberg előnye.

A korábbi Diósgyőr- és DVSC-támadó, Haris Tabakovic azonban két perc alatt egyenlített és az 56. percben már 3-3 állt az eredményjelzőn. A hátralévő időben csak helyzetekig jutottak a felek, a győztes gólt egyikük sem tudta bevinni. A berlinieknél végig a pályán volt a magyar válogatott védő, Dárdai Márton, míg Dárdai Palkó a 65. percben lépett pályára.

Lehet, hogy mégis Xavi marad a Barcelona edzője, a Liverpool kiszemelte Salah utódját - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
KTE
Szűcs Kornél
A lila-fehér klub hosszú távra megállapodott 22 éves alapemberével, Szűcs Kornéllal.