Légiósok: Beállt és rögtön gólt lőtt a fiatal magyar, Balogh nyolc hónap után játszott

Hosszú sérülése után Balogh Norbert a 84. percben állt be a Palermóba, de nem hozott szerencsét együttesének. Sallai, Koman és a gólt szerzett Bíró is örülhetett, Szántó Tamással pedig döntetlent harcolt ki csapata.
Budai László 2018. február 17., szombat 22:18
Szerző: Budai László 2018. február 17., szombat 22:18

Balogh Norbert 2017. május 28-a után, azaz több mint nyolc hónapot követően ismét tétmeccsen léphetett pályára az azóta már az olasz másodosztályba süllyedt Palermóban. A sokáig sérüléssel bajlódott magyar csatár a Perugia elleni bajnoki 84. percében állt be, 0-0-s állásnál, csapata azonban egy 92. percben kapott góllal vereséget szenvedett (1-0). A Palermónak zsinórban ez volt a harmadik veresége, de még így is a harmadik helyen áll.

A Sallai Rolanddal felálló APOEL 2-1-re verte az Omonia Nicosiát a ciprusi bajnokságban. A magyar válogatott játékos a 34. percben sárgát kapott, a 66. minutumban pedig lecserélték. Az APOEL 25 forduló után két ponttal vezeti az élvonalat.

Bíró Bence a szünetben állt be a Guimaraes B csapatába, amely ekkor még hátrányban volt az Académica ellen. A 19 éves magyar támadó azonban már a 47. percben egyenlített, majd egy pár perccel később "szerzett" öngóllal csapata meg is nyerte az összecsapást (1-2). Bírónak ez volt idei nyolcadik bajnokija a portugál második vonalban.

A Rapid Wien 1-1-es döntetlent játszott a Sturm Grazcal. Szántó Tamás az 55. percben állt be a hazaiakhoz, és már vele sikerült kiharcolni az egyenlítést, amely a 88. percben jött össze. A Rapid a negyedik a bajnokságban, és jócskán le van maradva az első két helyezettől.

A Koman Vladimirt végig a soraiban tudó Adanaspor az első félidő és a második félidő hosszabbításában szerzett góljaival 2-1-re nyert a Manisaspor otthonában, a török második vonalban (1-2). Az adanai együttes csak a 11., igaz, mindössze két pontra van a már feljutási rájátszást érő hatodik pozíciótól.

Hidi Patrikot a 84. percben cserélte be az Oviedo az Albacete elleni spanyol másodosztályú bajnokin, amelyen nem esett gól (0-0).

A Fürth 1-1-et játszott a Düsseldorffal a Bundesliga 2-ben. Megyeri Balázst és Pintér Ádámot sem nevezték. A Fürth csak a 16.

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)