Légiósok: A Manchester City magyar válogatott tehetsége jobbhátvédként szerzett gólt - videó

Michael Okeke vezető gólt szerzett, csapata, a Manchester City U18-as alakulata pedig a West Ham elleni 2-1-s győzelmével bejutott a korosztályos Premier League-kupa elődöntőjébe. 
Csakfoci.hu 2024. február 5., hétfő 11:33
Michael Okeke vezető gólt szerzett, csapata, a Manchester City U18-as alakulata pedig a West Ham elleni 2-1-s győzelmével bejutott a korosztályos Premier League-kupa elődöntőjébe. 
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 5., hétfő 11:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar utánpótlás-válogatott és jobbára a középpályán bevetésre kerülő Michael Okeke ezúttal jobbhátvédként lépett pályára a Manchester City U18-as csapatában, amely a 2-1-s végeredmény ellenére jelentős fölényben futballozott a West Ham fiataljai ellen.

Okeke a 7. percben vezető gólt szerzett, egy lecsorgó labdát a bal alsóba vágva. A 18 éves futballista - akinek az édesanyja magyar - végig a pályán is volt, a City pedig az első negyedórában megszerzett kétgólos előnyéből egyet megtartott a lefújásig, így a Premier League-kupa legjobb négy csapata közé jutott.

Olvastad már?
Légiósok: Három magyar is kezdett a Bundesliga-meccsen, a visszatérő Gulácsi lehúzta a rolót - videó
Hosszú idő után újra Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal kezdett az RB Leipzig, amely hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Schäfer Andrással felálló Union Berlint a labdarúgó Bundesliga 20. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékon a Braga fiatalja
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz